BAHÇELİ ODALAR

DİNLENİN TAZELENİN VE YENİLENİN

Myndos (Gümüşlük) Pansiyon’un tüm odaları Bodrum’un geleneksel mimarisinde olduğu gibi müstakildir. Tüm odalarımızda klima, 24 saat sıcak su ve wi-fi bulunmaktadır. 7 dönüm arazi içerisinde mandalin ağaçları arasında konumlanan, 20 adet müstakil odamız dinlenmek için size gereken ortamı sunar. 

İki tip odamız mevcuttur; iki adet tek kişilik yatağı olanlar ve bir adet çift kişilik yatağı olanlar. Ayrıca 1+1 şeklinde tasarlanmış olan ve 4 kişinin rahatça kalabileceği 2 adet suit odamız bulunmaktadır.

2019 YILI FİYAT LİSTESİ

Oda Türü (Kahvaltı Dahil) Mayıs – Haziran Temmuz – Ağustos Eylül – Ekim
Standart Oda Tek Kişi 250 TL 350 TL 250 TL
Standart Oda Çift Kişi 300 TL 450 TL 300 TL
1+1 Oda 400 TL 550 TL 400 TL

TESİSİMİZİN İMKANLARI

Otopark

Gümüşlük’te araba park etmek biraz sıkıntılıdır. Ama merak etmeyin. Pansiyonumuz müşterileri için geniş bir ücretsiz otoparkımız bulunmaktadır.

Oda Kahvaltı

Pansiyonumuz oda+kahvaltı konsepti ile hizmet vermektedir. 

Restaurant & Café

Tesisimizde bir adet restaurant ve café bulunmaktadır. İtalyan taş fırınında hazırlanan pizza ve pide çeşitlerimiz ve a la carte restoranımız mevcuttur. Dilerseniz bahçe barımızda sıcak ve soğuk içecek ve özel kokteyllerimizden yararlanabilirsiniz.

24 Saat Sıcak Su

Tesisimizin tüm odalarında 24 saat sıcak vardır. Odalarımızın temiz banyolarında  günün her saati duş alabilirsiniz.

Klima

Tüm odalarımız klimalıdır. Ancak hemen belirtmeliyiz ki, yemyeşil bahçeye bakan oda pencerenizi açtığınızda içeri giren doğal serinliğin tadı da kokusu da bir başkadır. 

INTERNET

Tesisimizin odalarımız dahil her noktasında sınırsız ve ücretsiz internetimizi kullanabilirsiniz.

YERİNİZİ ŞİMDİ AYIRIN!

Harika konumda bulunan pansiyonumuzun 20 odasından müsait olan birisini kaçırmamak için bizi şimdi arayın ve yerinizi ayırın.

GÜMÜŞLÜK WEATHER