GÜMÜŞLÜK’ÜN TAM KALBİNDE!

HUZUR VE MERKEZİ KONUM

2’Sİ 1 ARADA

GÜMÜŞLÜK’Ü YAŞAMAK İÇİN!

Myndos Bed & Breakfast tabiri caiz ise Gümüşlük’ün tam kalbindedir. Dolmuş Durağına 100 metre ve deniz kıyısına iki adım mesafededir. Her gün herkesin gezip görmek, bir şeyler yemek için geldiği ve geldiğinde iç çekerek burada kalmalıydım dediği yerde siz her gün yeni bir sabaha uyanacaksınız. Tesisimizde konaklarken Gümüşlük’ün rengarenk çarşısını gezebilir hediyelik eşyalar alabilir, balık restoranlarında gün batımını izleyebilir, tertemiz denizinde yüzebilir ve doğanın tadını çıkarırsınız. Tüm bu merkezi konumun yanısıra tesisimiz ağaçlık bir alanın içerisinde gürültüden uzak bir konumda yer almaktadır.

BODRUM MERKEZ

BİR DOLMUŞ MESAFEDE

Bodrum çok merkezli bir ilçedir. Her beldesi her köyü adeta bir turist çekim merkezidir. Bodrum Kalesi ve etrafı Bodrum merkez olarak adlandırılır. Çok sayıda mağazanın ve cafe barın yer aldığı bir yerdir. Haliyle yılın bir çok ayı kalabalık ve yüksek sesli bir yerdir. Bodrum merkezin bu hareketliliğini ve Gümüşkük’ün sakinliğini bir arada yaşamak Gümüşlük Pansiyon Myndos ile mümkün. Tesisimizden 2 dakika yürüyüş mesafesinde Gümüşlük Dolmuş Durağı yer almaktadır. Buradan doğruca Bodrum Merkez’e veya Turgutreis Merkez’e ve hatta Yalıkavak Merkez’e gidebilirsiniz. Geç saate kadar çalışan dolmuşlar gezinizin veya eğlenmenizin sonunda sorunsuz ve zahmetsiz şekilde sizi Gümüşlük’e geri getirecektir.

YAT GEZİSİ

Tesisimiz denizden 20 metre uzaklıkta olsa da, siz yine de Bodrum’a gelip bir yat gezisi yapmadan dönmeyin. Eşsiz koylarda deniz keyfi bir başka olur. Yarımadanın her noktasında çok çeşitli rotalarda yat gezileri düzenlenmektedir. Bir tanesine katılmanızı öneriririz. Hangisini isterseniz ulaşımı çok kolaydır.

YERİNİZİ ŞİMDİ AYIRIN!

Harika konumda bulunan pansiyonumuzun 20 odasından müsait olan birisini kaçırmamak için bizi şimdi arayın ve yerinizi ayırın.

GÜMÜŞLÜK WEATHER